Jesteśmy jednym z nielicznych w Polsce prywatnych ośrodków medycznych leczących uzależnienia. Nasz zaciszny i prywatny ośrodek terapii uzależnień położony jest na 60 arach ziemi, w Chrząstowicach — małej miejscowości oddalonej 12 km od centrum Opola. Usytuowany jest w pobliżu Jezior Turawskich i lasów.

Oferujemy komfortowe środowisko leczenia uzależnień, aby stworzyć fundament dla powrotu do zdrowia. Zapewniamy fachową opiekę medyczną oraz psychoterapeutyczną. W ośrodku pracują doświadczeni specjaliści z wieloletnią praktyką, stosujący skuteczne metody leczenia różnego rodzaju uzależnień. Standardowy pobyt w naszym ośrodku wynosi 28 dni, a w razie potrzeby 30 dni, w tym 2 dni detoksykacji.

 

O naszym ośrodku terapii – Udogodnienia

 

Leczenie uzależnień prywatnie ma tę zaletę, że pacjent może przebywać w ośrodku terapeutycznym tak długo, ile będzie tego potrzebował. Ponadto prywatny ośrodek terapii zapewnia liczne udogodnienia, aby proces leczenia przebiegał w spokojnej i przyjemnej atmosferze.

Nasz ośrodek terapii ulokowany jest w małej miejscowości pod Opolem, co gwarantuje spokój oraz całkowitą prywatność i dyskrecję. Oferujemy komfortowe środowisko leczenia. Nasz malowniczy ośrodek znajduje się w ciekawym architektonicznie obiekcie składającym się z dwóch budynków (o łącznej powierzchni 500m2) położonym na 60 arowej działce. Usytuowany jest w pobliżu Jezior Turawskich i lasów.

Na terenie ośrodka można korzystać z siłowni, zagrać w bilard, badmintona, a w wolnych od zajęć chwilach odpoczywać lub medytować nad brzegiem znajdującego się na posesji stawu albo leniuchować na jednym z dwóch okalających budynek tarasów lub w na terenie urokliwego ogrodu. Budynek jest klimatyzowany, z automatycznie regulowaną wilgotnością elektrostatycznie filtrowanego powietrza (pozbawionego alergenów). Do wyposażenia łazienek należą pralki i suszarki.

Naszym atutem jest także zaplecze hotelowo – gastronomiczne. W ciągu dnia zapewniamy 3 posiłki.

Kuchnia jest do dyspozycji całodobowo, gdzie, w razie potrzeby można przygotować herbatę, kawę oraz drobną przekąskę.

 

Kadra terapeutyczna

 

Nasz zespół leczący tworzą lekarze, pielęgniarki, psychoterapeuci, specjaliści w wybranych dziedzinach prowadzący terapię zajęciową. Nieodłączną częścią całego zespołu jest obsługa administracyjna, gastronomiczna oraz hotelowa.