Przyjęcie do Ośrodka Terapii Uzależnień

Przyjęcie do ośrodka terapii uzależnień jest ważnym momentem w życiu, a podjęcie decyzji o leczeniu jest pierwszym krokiem do wyzdrowienia. Gdy się zdecydujesz, zadzwoń do nas. Nasz specjalista przedstawi ofertę leczenia. Jeśli podejmujesz działania w imieniu członka rodziny, przyjaciela lub innej osoby, która Twoim zdaniem potrzebuje naszej pomocy, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci wyczerpujących informacji.

Jak wygląda przyjęcie do Ośrodka Terapii Uzależnień Madarvit w Opolu?

Po uzgodnieniu terminu i warunków finansowych będziemy oczekiwać Twojego przyjazdu. Następnie gdy już przybędziesz do ośrodka, przejdziesz indywidualne badanie lekarskie. Osoby zakwalifikowane na detoksykację obowiązkowo przechodzą przez zestaw badań, który pozwoli ocenić funkcjonowanie wątroby i wykaże ewentualne zakażenie wirusem WZW typu B lub C.

Przyjęcie do ośrodka leczenia uzależnień w opolu

Co zabrać ze sobą na pobyt w ośrodku terapii?

Dokument tożsamości ze zdjęciem

Dokument potwierdzający tożsamość jest obowiązkowy przy przyjęciu do ośrodka leczenia uzależnień

Lista zażywanych leków na receptę

Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki na receptę, pamiętaj, aby wszystkie były w oryginalnych opakowaniach, z pełną i czytelną etykietą. Zrób listę wszystkich leków zapisując obok ich dawki

Gotówka lub karta płatnicza

Zabierz ze sobą pewną ilość gotówki (lub kartę płatniczą) na okazjonalne zakupy w sklepie lub inne osobiste zakupy, których możesz potrzebować podczas pobytu w ośrodku leczenia uzależnień.

Środki higieny, ręczniki

Na terenie ośrodka leczenia uzależnień znajduję się m.in. siłownia oraz strefa cardio, na której przyda Ci się dodatkowy ręcznik. Pamiętaj także o środkach higienicznych.

Odzież

Podczas pobytu w Ośrodku Leczenia Uzależnień zalecane są wygodne i łatwe w pielęgnacji ubrania.

Obuwie

Wygodne buty do noszenia na co dzień. Sugerujemy zabranie ze sobą tenisówek na zajęcia sportowe oraz klapki pod prysznic.

Strój treningowy

Zabierz ze sobą spodenki i koszulki do ćwiczeń.

Książka

Lektura do poczytania w wolnym czasie.

Bielizna

Skarpetki, bielizna i inne podstawowe artykuły odzieżowe, o których musisz pamiętać.

Bielizna nocna

Bielizna do spania, piżama.

Lista zakazanych przedmiotów podczas pobytu w ośrodku terapii uzależnień

Środki odurzające

Narkotyki, alkohol i inne substancje psychoaktywne (z wyjątkiem leków na receptę w oryginalnych opakowaniach z pełną i czytelną ulotką).

Leki

Leki przyjmowane bez recepty, a także wcześniej otwarte leki zakupione bez recepty. Wszystkie rodzaje leków będą sprawdzane przez personel!

Artykuły toaletowe i kosmetyczne

Artykuły toaletowe i inne produkty osobiste zawierające alkohol (płyn do płukania ust, perfumy itp.) są w ośrodku terapii zakazane.

Karty do gry i gry

Na terenie ośrodka terapii obowiązuje bezwzględny zakaz posiadania kart do gry oraz wszelkiego rodzaju gier.

Opolski Ośrodek Leczenia Uzależnień Madarvit oferuje pomoc w sfinansowaniu kosztów leczenia uzależnień

Wszelkie rozwiązania kredytowe przedstawi Państwu partner Ośrodka Madarvit – Agent Banku PKO BP Halina Górka.

Halina Górka
Agent PKO BP

Partner Ośrodka Leczenia Uzależnień Madarvit – Agent Banku PKO BP Halina Górka. Adres e-mail: halina.gorka@agent.pkobp.pl Telefon: 606 834 290 Telefon: 669 696 575